Aparthotel

Czarna Góra

Miejsce Twojego wypoczynku

Pakiety pobytowe

 

Spa & Wellness

Już w najbliższym czasie Aparthotel Czarna Góra udostępni dla Gości strefę SPA & Wellness z kompleksem basenowym. Goście chcący skorzystać z luksusowej pielęgnacji twarzy i ciała będą mogli wybierać z szerokiej oferty zabiegów relaksacyjnych, odżywczych i odmładzających. Przytulne wnętrza zapewnią użytkownikom spokój i intymność, a profesjonalna i życzliwa obsługa pomoże indywidualnie dobrać zabiegi, zrelaksować się i zregenerować przed kolejnym dniem na stoku lub górskim szlaku.

Strefa SPA & Wellness zostanie oddana do użytku w lipcu 2017 roku. Ze względu na to, obecnie wszystkie pakiety pobytowe i rezerwacje objęte są 10% rabatem, który łączy się z innymi promocjami.

Zarezerwuj pobyt


Basen

Już od lipca 2017 w Aparthotelu Czarna Góra będzie dostępny basen z licznymi atrakcjami dla dużych i małych.

Czytaj więcej

Saunarium

Przytulna strefa dedykowania saunarium to idealne miejsce na odpoczynek

Czytaj więcej

Masaże

Masaż jest jedną z najpotężniejszych broni w walce z napięciami mięśniowymi, a jednocześnie to wspaniały sposób na odprężenie.

Czytaj więcej

Basen

Już od lipca 2017 w Aparthotelu Czarna Góra będzie dostępny basen z licznymi atrakcjami dla dużych i małych. Bicze wodne, hydromasaże, jacuzzi pomogą Państwu się odprężyć, a dzieci będą się świetnie bawić w brodziku z wodnymi zabawkami.

Saunarium

 
Przytulna strefa dedykowana saunarium to idealne miejsce na odpoczynek, pozbycie się napięcia, a także oczyszczenie i regenerację organizmu. Kilka chwil poświęconych sobie w kameralnej atmosferze i błogim cieple pozwoli odpocząć zmysłom.

Masaże

 

Masaż jest jedną z najpotężniejszych broni w walce z napięciami mięśniowymi, a jednocześnie to wspaniały sposób na odprężenie. W strefie SPA & Wellness w Aparthotelu Czarna Góra dostępny będzie szeroki wybór zabiegów gwarantujących regenerację dla ciała i relaks dla duszy.