Aparthotel Czarna Góra

Miejsce Twojego wypoczynku

Pakiety pobytowe

 

Spa & Wellness

Aparthotel Czarna Góra posiadać będzie strefę SPA & Wellness wraz  z basenem, saunami oraz jacuzzi. W ofercie znajdą się liczne zabiegi relaksacyjne, odżywcze, jak i odmładzające. Przytulne wnętrza zagwarantują spokój i intymność. Otwarcie Aparthotelu Czarna Góra zaplanowano na czerwiec 2017 roku. Z ogromną radością i niezaprzeczalną dumą informujemy, że część hotelowa, konferencyjna i gastronomiczna dostępne będą dla naszych Gości już od grudnia 2016 roku. Strefa SPA&Wellness zostanie oddana do użytku w czerwcu 2017 roku. Ze względu na powyższe wszystkie pakiety oraz pobyty objęte są 10% rabatem, który łączy się z innymi promocjami. Serdecznie zapraszamy!


Basen

Jedną z najbardziej oczekiwanych atrakcji w Osiedlu Czarna Góra jest obiekt basenowy.

Czytaj więcej

Saunarium

Strefa SPA&Welness w Aparthotelu Czarna Góra dysponować będzie saunami, w którym Nasi goście zrelaksują się i odprężą po męczącym dniu.

Czytaj więcej

Masaże

Masaż jest jedną z najpotężniejszych broni w walce z napięciami mięśniowymi, a jednocześnie to wspaniały sposób relaksu.

Czytaj więcej

Basen

W Aparthotelu Czarna Góra zostanie od czerwca 2017 roku udostępniony basen wraz z niezliczoną ilością atrakcji dla dużych i małych. W strefie tej przewidujemy między innymi: bicze wodne, hydromasaże, jacuzzi, brodzik dla dzieci z wodnymi zabawkami. 

Saunarium

 
W strefie SPA & wellness znajdować się będzie przytulna strefa dedykowania saunarium. Zostanie ona oddana do dyspozycji naszych Gości w czerwcu 2017 r. 

Masaże

 

Masaż jest jedną z najpotężniejszych broni w walce z napięciami mięśniowymi, a jednocześnie to wspaniały sposób relaksu. Występuje wiele form masaży, które stosowane są w zależności od potrzeby i od masowanego miejsca. Masaże sportowe, relaksacyjne, ożywcze, odmładzające. Wszystkie z nich mają określone cele do spełnienia. W Aparthotelu Czarna Góra znajduje się pomieszczenie przystosowane specjalnie do tych celów.