Aparthotel

Czarna Góra

Miejsce Twojego wypoczynku

Pakiety pobytowe

 

SPA Z NATURY

U nas niemożliwe staje się możliwe - NATURALNIE


Pozwól sobie na głębokie odprężenie w cudownym otoczeniu górskiej przyrody. W Spa z natury oczyścimy Twój umysł z negatywnych myśli i obudzimy Twoje naturalne piękno. Nasz cel to przywrócenie Ci równowagi i sił witalnych, które tracisz każdego dnia.

Wybierz spośród bogatej oferty profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało oraz niezapomnianych ceremonii i rytuałów i pozwól nam zaopiekować się Tobą, a do Twojego ciała i umysłu powróci spokój i dobre samopoczucie.

Nasze autorskie zabiegi zostały opracowane z największą precyzją i troską o szczegóły, by jak najlepiej zadbać o Twoją skórę i dostarczyć Ci niezapomnianych wrażeń. Skuteczność zawdzięczają połączeniu naszej wiedzy i pasji z bogactwem najcenniejszych naturalnych składników: czystych glinek, ziół, kwiatów i szlachetnych olejów.

Zapraszamy także do naszej strefy basenowej i saunarium, gdzie również możesz zadbać o zdrowie i urodę oraz wzmocnić efekty zabiegów pielęgnacyjnych.

Zgodnie z holistycznym podejściem, w Spa z natury w pełni wykorzystujemy skarby oferowane przez otaczającą nas przyrodę - nie tylko w ofercie pielęgnacji skóry, ale również w daniach kuchni beauty.

Oferujemy:


Spersonalizowane zabiegi na twarz Połączenie ekskluzywnej marki z naturalnymi produktami o optymalnej koncentracji składników aktywnych pozwoli dobrać idealny zabieg do potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry.

Naturalne rytuały na ciało Indywidualnie tworzone rytuały, komponowane z naturalnych składników, które przygotujemy specjalnie dla Ciebie. Pomożemy wybrać najlepszy dla Ciebie wariant z szerokiej palety dobroci dla ciała i zmysłów: olejków eterycznych, olejów, suszy, naparów, minerałów, soli, kwiatów i ziół.

Autorskie masaże Ich nieocenione, dobroczynne właściwości sprawią, że odzyskasz energię i witalność. Pozwolą się zrelaksować i wyciszyć, a także zredukują bóle mięśni, ujędrnią skórę i pomogą ukształtować sylwetkę.

Spa dla każdego – naturalnie! Dobre samopoczucie i zdrowy wygląd jest tak samo ważny dla dużych i małych - dysponujemy ofertą zarówno dla najmłodszych, jak i trochę starszych. Masaż Shantala, zabiegi na ciało i twarz oraz pielęgnacja dłoni i stóp dla dzieci i nastolatków wykonywane są na naturalnych certyfikowanych kosmetykach, przeznaczonych specjalnie do potrzeb młodej skóry.

Piękno i harmonia z natury

Podczas odpoczynku w górach pozwól sobie na jeszcze głębsze odprężenie – skorzystaj z zabiegów pielęgnacyjnych w SPA z natury w Aparthotelu Czarna Góra.


Zobacz pełną ofertę zabiegów