Aparthotel

Czarna Góra

Miejsce Twojego wypoczynku

Pakiety pobytowe

 

MASAŻE CIAŁA PERMANENT CONTOUR®

Opatentowane urządzenie Permanent Contour® pozwoliło z powodzeniem zaadaptować do kultury europejskiej masaże ziołowe, pochodzące z medycyny azjatyckiej. Oferujemy klientom wspaniałe zabiegi ziołowe, przeznaczone dla każdego rodzaju skóry, zarówno na twarz, jak i na ciało.
Zabieg wykonuje się specjalnymi stemplami do masażu. Stemple Permanent Contour® wypełnione są najwyższej jakości ziołami i kwiatami, pochodzącymi z najczystszych rejonów świata i najczęściej zbieranymi ręcznie. Dzięki dużej różnorodności możemy optymalnie dobrać odpowiedni stempel do zabiegu.


Stempel SÓL

Wypełniony gruboziarnistą solą, przeznaczony wyłącznie do zabiegów na ciało. Łagodzi podrażnienia i wygładza, pozostawiając subtelny solny film na powierzchni skóry. Wspaniale oczyszcza organizm z toksyn i zbędnych składników przemiany materii. Ma również korzystny wpływ na układ krążenia.

230 zł
(70 minut)

Stempel ZIOŁA

Zawiera dziki bez, imbir, miętę pieprzową, bluszcz, nostrzyk i kryształki soli. To wyjątkowe połączenie stymuluje mikrocyrkulację, wzmaga metabolizm komórkowy i niweluje napięcia mięśni. Mięta pieprzowa wraz z imbirem przyprawia zabieg pikantną świeżością.

230 zł
(70 minut)

Stempel JABŁKO

Zawiera kwasy owocowe (AHA - Alfahydroksykwasy). Mają one działanie przeciwzmarszczkowe, rozświetlające skórę, regenerujące, a przede wszystkim złuszczające. Jabłka są również ważnym źródłem pektyn, które pomagają w utrzymaniu odpowiedniego nawodnienia skóry. Substancje te łagodzą podrażnienia, działają przeciwzapalnie i nawilżają.

230 zł
(70 minut)

Stempel OLD INDIA

Ciepły aromat imbiru i cynamonu połączony z rześką limonką i trawą cytrynową oraz kojącą lawendą przenosi do baśniowych Indii. Korzenno-cytrusowy, ziołowy stempel rozgrzewa, poprawiając krążenie i pozostawiając w uczuciu wewnętrznej równowagi.

230 zł
(70 minut)


Zobacz pełną ofertę zabiegów