Aparthotel Czarna Góra, Biała Woda
Kamery online
Biała Woda
6°C
Aparthotel Czarna Góra, Biała Woda

Bike Park

Data przyjazdu
30 maj 2020
Data wyjazdu
31 maj 2020
Gwarancja najniższej ceny

Letnia odsłona Czarna Góra Resort to prawdziwy raj dla rowerzystów i miłośników aktywnego wypoczynku!

Oferujemy:

Bike Park z 12-nastoma specjalnie przygotowanymi trasami zjazdowymi o różnym poziomie trudności, Skills Arenę i sieć singletracków gwarantujących dobrą zabawę dla każdego.

Bike Park - dla początkujących i zaawansowanych
Piękne, zalesione stoki z dostępem do wyciągów prowadzących w różne rejony Czarnej Góry okazały się idealnym miejscem na stworzenie górskiego centrum rowerowego. Wcześniejsze, wymagające trasy downhillowe zostały odnowione, dobudowano także kilka nowych szlaków zjazdowych dla początkujących i rekreacyjnych cyklistów. Obecnie można korzystać z 12 tras o różnym poziomie trudności.

Skills Arena
Dla starszych i dorosłych Kids Arena zmienia się w Skills Arenę, na której mogą nabywać oraz szlifować swoje umiejętności. Kładki, zakręty, muldy, stoliki a nawet bezpieczne skocznie dostarczą wszyskim dużo dobrej, aktywnej zabawy.

Sieć singletracków - jedna z największych w Europie
Singletracki to specjalne, jednokierunkowe trasy zjazdowe. Przygotowane z myślą o jeździe dynamicznej, jednocześnie są bardzo bezpieczne i komfortowe. Wytyczone w miejscach naturalnych ścieżek leśnych pozwalają cieszyć się bliskoścą natury, bogatej w pachnącą roślinność, szemrzące strumienie i polany odsłaniające malownicze krajobrazy. 

Wypożyczalnia - sprzęt rowerowy dla każdego
Na terenie Czarna Góra Resort, w Aparthotelu Czarna Perła znajduje się wypożyczalnia rowerowa, oferująca szeroki wachlarz modeli i sprzętu. Do wyboru są rowery górskie, enduro oraz elektryki, a także monsterrollery, czyli specjalne hulajnogi do jazdy w górach. Dla dzieci dostępne są  foteliki oraz rowerki biegowe. Na miejscu można również wypożyczyć kask lub ochraniacze.

  • Możliwość zorganizowania zawodów / wyścigów
  • Szkolenia i nauka jazdy
  • Wycieczki rowerowe
  • Jazdy singletrackowe
  • Wydarzenie zorganizowane na terenie Skills Areny
Dodatkowe informacje:
Strefa Czystego Powietrza
 

Aparthotel Czarna Góra wraz z kompleksem budynków apartamentowych leży w Strefie Czystego Powietrza, gdzie jakość powietrza jest tak dobra, że urządzenia pomiarowe nie odnotowują praktycznie żadnych zanieczyszczeń. Przez 365 dni w roku panują tu doskonałe warunki bioklimatyczne, w których możesz zadbać o zdrowie i w pełni się zregenerować. Dowiedz się więcej na www.czarnagora.pl

Koszt i dodatkowe informacje
 
  • Koszt każdej atrakcji jest wyceniany indywidualnie. Aby zorganizować wydarzenie lub dodać atrakcje do odpowiedniego pakietu - skontaktuj się z nami.
Sugerowana wielkość grupy
 
  • Sugerowana wielkość grupy to 4 - 20 osób w jednym momencie korzystających z atrakcji. W razie dodatkowych pytań odnośnie wielkości grupy zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

Pytania? Skontaktuj się z nami!

 

 

 

Zobacz na mapie
Zadzwoń
+48 74 884 34 05
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij