Aparthotel Czarna Góra, Biała Woda
Kamery online
Biała Woda
6°C
Aparthotel Czarna Góra, Biała Woda
Tło bannera

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Data przyjazdu
30 maj 2020
Data wyjazdu
31 maj 2020
Gwarancja najniższej ceny

Aparthotel Czarna Góra znajduje się w Strefie Czystego Powietrza, która jest naturalnie odseparowana górskim pasmem od wielkich metropolii i sprzyja utrzymaniu zdrowia i witalności.

Jednak z uwagi na sytuacje nadzwyczajną i troskę o zdrowie naszych gości, postanowiliśmy wprowadzić dodatkowe praktyki, które pomogą w utrzymaniu sterylności i bezpieczeństwa obiektu.

1. Wśród naszych pracowników wdrożone zostały odpowiednie procedury. Każdy z nich został przeszkolony w zakresie bezpieczeństwa i zaleceń Ministerstwa Zdrowia. Nasz personel został dodatkowo wyposażony we wszystkie środki, które są niezbędne do czynnej dezynfekcji i utrzymania czystości.
 
2. Prowadzimy wzmożone działania w zakresie dezynfekcji pomieszczeń i części wspólnych.
 
3. Do dyspozycji gości udostępniliśmy dodatkowy punkt dezynfekcji, który znajduje się w części wspólnej naszego obiektu.
 
4. Przez wszystkich pracowników mających kontakt z żywnością niezmiennie przestrzegane są przepisy BHP, HACCP, Dobre Praktyki Higieniczne i Produkcyjne, każdy z nich korzysta z odzieży ochronnej. Zaplecza gastronomiczne zostały wyposażone w dodatkowe środki dezynfekujące.
 
5. Do dezynfekcji miejsc pracy regularnie używane są preparaty biobójcze – Aparthotel Czarna Góra jest obsługiwany w tym zakresie przez profesjonalną firmę Ecolab, producenta środków wykorzystywanych m.in w placówkach medycznych.
 
6. Przed rozpoczęciem pracy każdy z pracowników poddawany jest mierzeniu temperatury.
 
7. Aparthotel Czarna Góra znajduje się w naturalnie odseparowanej pasmem górskim lokalizacji, co znacząco wpływa na zminimalizowanie ryzyka. Niezmiennie, każdy z naszych pracowników oraz kontrahentów zewnętrznych (m.in dostawców) przestrzega wszystkich niezbędnych instrukcji przekazanych przez Ministerstwo Zdrowia. Zaufanie i długoletnia współpraca pozwala nam dopilnować, aby wszystkie kontakty z podmiotami zewnętrznymi przebiegały w sposób zgodny z w.w zaleceniami.
 
8. Pracownicy powyżej 55 roku życia – w trosce o ich zdrowie i bezpieczeństwo – otrzymali dodatkowe dni wolne od pracy.
 
9. Nasi pracownicy wykorzystują własne środki transportu w dojeździe do pracy, aby unikać dużych skupisk ludzi w transporcie publicznym.
 
10. Strefy zabaw dla dzieci zostały odpowiednio przystosowane i przeorganizowane, aby zminimalizować ryzyko przenoszenia się bakterii oraz wirusów, za pośrednictwem znajdujących się w nich przedmiotów. Dodatkowo strefy zabaw są skrupulatnie odkażane i kontrolowane pod kątem zagrożeń epidemiologicznych.
 
11. Nasi pracownicy dbają o to, aby nasi goście nie gromadzili się w grupach większych niż 50 osób.
 
12. Nasze restauracje obsługują wyłącznie gości hotelowych wydając posiłki na wynos, w wygodnych i odpowiednio zabezpieczonych lunch boxach.
 
13. Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych gości, zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, Strefa SPA & Wellness tj. część zabiegowa oraz baseny i sauny zostały tymczasowo zamknięte.
 

 

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, prosimy również o zapoznanie się w krótkimi wskazówkami, które zostały przekazane przez Ministerstwo Zdrowia:


 

Przydatne materiały:

Instructions in English

Instrukcje dla seniorów

Jak dezynfekować ręce?

Zobacz na mapie
Zadzwoń
+48 74 884 34 05
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij